Close

Pastoraat

Wilt u graag bezoek?

Neem dan contact met ons op! Dit kan ook als u weet van iemand anders die een bezoekje zou willen van een bezoeker, ouderling of predikant.

Het pastoraat van de Protestantse Gemeente Doetinchem is ondergebracht in sectieteams.

Sectieteam rondom de Catharinakerk

voor afspraken: Hetty Snippe,T: (0314) 34 19 05, E: h.w.snippe@kpnplanet.nl

Ds. Klaas Bakker, T: (0314) 35 43 55 of (06) 53 77 36 85
sectieteam: Bert van der Haar, T: (0314) 33 29 95, E: acvanderhaar@outlook.com 

Sectieteam rondom De Wingerd

voor afspraken: Marijke van Gijzen, T: (06) 417 817 92, E: pastoraatwingerd@gmail.com

Ds. Ina Veldhuizen, T: (0314) 64 33 33, E: inaveldhuizen@gmail.com

sectieteam: Nel Keukenkamp, T: (0314) 34 25 18, E:  nkeukenkamp1@hotmail.com

Sectieteam Gaanderen-Slangenburg

Ds. Helma van Loon, T: (0315) 23 77 88, E: wmvanloonkuiper@hetnet.nl
Janny Kruisselbrink, E: frkruisselbrink@concepts.nl

Verzorgingshuizen
Ans van der Heiden, T: (06) 57 55 75 32

Ziekenhuis
Ds. Kim Jansen-Oberink, T: (0314) 32 91 82, E: kim.jansen@slingeland.nl
Pastor Judith Goeman, T: (0314) 32 91 81, E: j.goeman@slingeland.nl

Den Ooiman
Ds. Andries Fidder, T: (06) 30 94 63 90, E: a.fidder@sensire.nl